Popis a technicke parametre
MOBILED 28m²

Mobilná LED obrazovka 28m²

Mobilná LED obrazovka o rozlohe 28m² je presne to čo spestrí vaše akcie. Vysoká kvalita a svietivosť našej mobilnej LED obrazovky umožňuje sledovať obraz v akomkoľvek čase a podporuje viditeľnosť aj pri premenlivých svetelných podmienkach. Konanie akcie neohrozia ani poveternostné podmienky, vďaka vodotesnej ochrane obrazovky. Hydraulické rotačné rameno zabezpečuje otáčavosť ramena do akéhokoľvek smeru. Obrazovka si vyžaduje napájaciu zásuvku 400V 32A SP. Maximálna výška dosahuje 710 cm, kvalitu zážitku preto neohrozí kapacita priestoru a skvelá viditeľnosť je samozrejmosťou.

Vysoká svietivosť a skvelý obraz za každých podmienok

Pri hustote pixelov (pixel pitch/dot pitch) v hodnote 3.91 mm je zaručené vysoké rozlíšenieMobilná LED obrazovka 28m² a perfektný kontrast. Veľkosť obrazovky 28 m² podporuje zážitok počas konania športových akcií, koncertov a rôznych podujatí, a umožňuje interakciu s publikom aj vo vzdialenejších radoch. Flexibilitu umiestnenia podporuje jednoduchá premiestniteľnosť a rýchla inštalácia. Oživte svoje podujatie kvalitou žiarivých farieb a detailov a zanechajte v návštevníkoch nezabudnuteľný dojem.
Mobilná led obrazovka v rozmere 28m² ilustračný obrázok 1

Základné údaje LED obrazovky

700  cm
Šírka
400  cm
Výška
806  cm
Uhlopriečka
30  min
Rozloženie
Mobilná led obrazovka v rozmere 28m² a jej špecifikácie
rozmery obrazovky s prívesom
Mobilná led obrazovka v rozmere 28m² a jej špecifikácie 2
rozmery prívesu

Naša mobilná LED obrazovka je skvelou voľbou pre každého, kto potrebuje pre svoje podujatie výrazný vizuálny prvok. Okrem informovania o aktuálnom skóre na športovom podujatí, alebo detaily z hudobného koncertu pre vzdialenejšie rady fanúšikov, môže mobilná LED obrazovka informovať o organizačných pokynoch pre lepšiu informovanosť návštevníkov podujatia. Povýšte svoje najbližšie podujatie na vyššiu úroveň s našou mobilnou LED obrazovkou.

Realizované projekty

Ak by ste mali záujem pozrite si aké projekty sme realizovali v našej galérií

Fotogaléria mobilnej LED obrazovky 28m²

Pozrite si ako vyzerá mobilná LED obrazovka v akcii

Pre viac informácií nám napíšte alebo zavolajte